Studoval na Fakultě informatiky a informačních technologií Slovenské technické university v Bratislavě. Už během studia a i v zaměstnání během školy se orientoval na databáze. Ve firmě MAIND pracuje od jejího založení (předtím jako ISP spol. s.r.o.), zpočátku jako SWH vývojář a analytik. Byl součástí dodavatelského týmu na velkých DWH/BI projektech v České spořitelně, Home Credit a Slovenské spořitelně, kde získal zkušenosti v Oracle technologiích a bankovnictví. Později si svoje technické portfolio rozšířil o Teradata a Microsoft BI nástroje, z oblasti byznysu zas o pojišťovnictví a začal se věnovat návrhům DWH/BI architektury a řízení týmu.

V současnosti působí v pozici solution architekta a jeho náplní práce je primárně návrh DWH/BI architektury a celkové technické infrastruktury řešení. Aktivně se účastní na vícerých projektech, ve všech fázích – od analýz až po testování a provoz. V rámci firmy se také podílí i na přípravě nabídek. Za svoje silné stránky považuje preciznost, důslednost a cit pro detail.

Ve svém volném čase se věnuje rodině a sportu, především běhání s cílem běhat co stále rychleji a déle. V zimě se zas snaží nevynechat tradiční firemní lyžovačku.

Školení a certifikáty:

Microsoft Certified Professional