Poradenství a konzultace

Naše dlouholeté zkušenosti sdílíme se zákazníky prostřednictvím poradenství a konzultací. Pro klienty vypracováváme analýzy současného stavu. Na jejich základě navrhujeme zlepšení od řízení procesů až po realizaci ucelených řešení. Výsledkem je podpora efektivního plnění cílů firmy v příslušných oblastech. Naše poradenství se nesoustřeďuje pouze na technické aspekty, ale také na odborné oblasti, jakými jsou například controlling a reporting z účetních systémů.

Naše zkušenosti jsou především z následujících sektorů:

  • finančnictví (banky a pojišťovnictví)
  • telekomunikace
  • energetika
  • turismus a zábava
  • retail

 

Pronájem programátorů a konzultantů

Poskytujeme jednotlivce nebo celé týmy odborníků na realizaci projektů přímo u zákazníka. Doplňujeme také již existující pracovní skupiny s detailní znalostí oblastí ve všech hlavních sektorech trhu.

Výhodou je zaškolený profesionální tým flexibilně se přizpůsobující aktuálním podmínkám na straně zákazníka. Umíme pokrýt i nečekané a nepředvídatelné výpadky celých pracovních skupin.

 

Návrh a audit architektury

Základem je správný návrh datové architektury a výběr optimální technologie odpovídající potřebám zákazníka.

U existujících informačních systémů provádíme hloubkové audity architektury s návrhem na optimalizaci a zefektivnění procesů. Díky dlouholetým zkušenostem dokonale rozumíme principům fungování DWH, BI, ODS.