O nás

MAIND je slovenská konzultační společnost, která se od roku 2005 systematicky věnuje primárně oblasti zpracování strukturovaných a nestrukturovaných dat. Našim klientům poskytujeme expertízu v různých oblastech, jako jsou Data Warehouse, Business Inteligence, Reporting, Master Data Management, Operational Datastore a Enterprise Application Integration.

Mezi naše klienty se řadí popřední společnosti z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikací a retail, a to ne jenom na Slovensku, ale i v Rakousku a v České republice.

Stále rostoucí objem údajů si vyžaduje nové přístupy v jejich zpracování, a proto se také intenzivně věnujeme technologiím Big Data a jejich reálnému využití v praxi.

Naše služby zahrnují projekty na klíč, poskytování expertních služeb, komplexní správu a podporu BI prostředí našich klientů a v neposlední řadě BI as a Service spolu s vývojem a provozem aplikací na naší infrastruktuře.

Lidé

Szabolcs Puskás

Szabolcs Puskás

Solution architect

Róbert Sándor

Partner

Rastislav Mičík

Rastislav Mičík

Partner

Priehoda

Štefan Priehoda

Partner

Sponzoring

Společnost MAIND sponzoruje olympionika Richarda Vargu. Ten pracuje s pojmy, jako jsou rychlost, tepová frekvence, laktátová křivka a podobě. Naši zákazníci pracují s pojmy jako výnosy, profit, hrubá marže a množství dalších. Cíl je však v obou případech stejný: svojí optimální výkonností patřit mezi elitu ve své oblasti!

Etický kodex

Etický kodex je nástroj, který zvyšuje standardy chování zaměstnanců, podporuje rozvoj etiky a podnikové kultury, pomáhá zlepšovat lidské vztahy na pracovišti a přispívá také k celkovému zlepšení dobrého jména společnosti.

Společnost MAIND očekává, že všichni dodavatelé, obchodní partneři a další osoby, které vstupují do spolupráce se společností, budou dodržovat obecné etické principy.

Etický kodex