O nás

MAIND je slovenská konzultační společnost, která se od roku 2005 systematicky věnuje primárně oblasti zpracování strukturovaných a nestrukturovaných dat. Našim klientům poskytujeme expertízu v různých oblastech, jako jsou Data Warehouse, Business Inteligence, Reporting, Master Data Management, Operational Datastore a Enterprise Application Integration.

Mezi naše klienty se řadí popřední společnosti z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikací a retail, a to ne jenom na Slovensku, ale i v Rakousku a v České republice.

Stále rostoucí objem údajů si vyžaduje nové přístupy v jejich zpracování, a proto se také intenzivně věnujeme technologiím Big Data a jejich reálnému využití v praxi.

Naše služby zahrnují projekty na klíč, poskytování expertních služeb, komplexní správu a podporu BI prostředí našich klientů a v neposlední řadě BI as a Service spolu s vývojem a provozem aplikací na naší infrastruktuře.

Lidé

Štefan Priehoda

Technický ředitel

Róbert Sándor

Generální ředitel

Rastislav Mičík

Obchod

Szabolcs Puskás

DWH/BI architekt

Martin Pavlík

DWH/BI architekt

Jozef Lipovský

Testing

Danica Nemečková

Lidské zdroje

Andrej Jenčo

Podpora zákazníkov

Sponzoring

Společnost MAIND sponzoruje olympionika Richarda Vargu. Ten pracuje s pojmy, jako jsou rychlost, tepová frekvence, laktátová křivka a podobě. Naši zákazníci pracují s pojmy jako výnosy, profit, hrubá marže a množství dalších. Cíl je však v obou případech stejný: svojí optimální výkonností patřit mezi elitu ve své oblasti!

Etický kodex

Etický kodex je nástroj, který zvyšuje standardy chování zaměstnanců, podporuje rozvoj etiky a podnikové kultury, pomáhá zlepšovat lidské vztahy na pracovišti a přispívá také k celkovému zlepšení dobrého jména společnosti.

Společnost MAIND očekává, že všichni dodavatelé, obchodní partneři a další osoby, které vstupují do spolupráce se společností, budou dodržovat obecné etické principy.

Etický kodex