Společnost MAIND podporuje a sponzoruje olympionika a triatlonistu Richarda Vargu. Je několik důvodů, pro které naše společnost podporuje právě Richarda. Zároveň jsou tady i paralely, které ho spájejí s vizemi naší firmy.  V první řade ho vnímáme jako nadějného sportovce, který patří mezi světovou triatlonovou špičku a má perspektivu dalšího růstu a rozvoje. Jako firma podporujeme rozvoj talentů v oblasti IT a chceme nadále školit odborníky v oblasti BI a DWH, který budou schopní působit na projektech u nás i v zahraničí. Richardovy úspěchy vnímáme jako výbornou motivaci pro mladé lidi, protože dokazují, že i někdo z naší malé krajiny se může prosadit ve světové špičce.

Dalším důvodem a paralelou je komplexnost triatlonu jako sportu, při kterém optimální nastavení a maximální výkonnost lidského organizmu jsou klíči k úspěchu. Sportovec musí simultánně zvládnout tři náročné disciplíny: plavání, běh a cyklistiku. Vyžaduje si to obrovské množství tréninku a optimální vyladění výkonnosti. My v MAINDu pomáháme sledovat a optimalizovat výkonnost společností našich zákazníků. Richard pracuje s veličinami jakými jsou rychlost, tepová frekvence, laktátová křivka a podobně. Naše zákazníky zase zajímají výnosy, profit, hrubá marže a množství dalších klíčových ukazovatelů výkonnosti firmy. Cíl je ale v obou případech stejný – svojí výkonností patřit mezi elitu ve své oblasti.

Richard je pro mnohé vzorem, nejen pro sportovce, který mají cíle v oblasti triatlonu anebo jiných sportovních odvětvích. Svojí vytrvalostí, obrovskou vůlí při trénincích a schopností odevzdat v závodu všechno pro dosažení co nejlepšího výsledku může jet každému příkladem. Poskytuje návod pro každého, kdo má ambici něco ve svém oboru dokázat.

Richard je nám blízký i tím, že v naší společnosti je nás hodně co aktivně sportujeme, dokonce i v disciplínách, v kterých Richard soutěží. Považujeme ho za čestného člena našeho týmu a taky za někoho, kdo sdílí našeho sportovního ducha a hodnoty firmy.

Ríšovi všichni přejeme hodně úspěchů, dobré zdraví, kus sportovního štěstí a splnění všech jeho snů.