Společnost MAIND je partnerem konference zaměřené na Business Intelligence a platformu bellada. Konferenci pořádá společnost bellada 18.5.2016 v prostorách Hotelu Loft v Bratislavě.

Společnost MAIND je partnerem konference zaměřené na Business Intelligence a platformu BellaDati. Konferenci pořádá společnost BellaDati 18.5.2016 v prostorách Hotela Loft v Bratislavě.

Společnosť BellaDati zaznamenává velké úspěchy v USA a v Asii (Čína, Singapur, Japonsko ..) a má velké ambice i na evropském trhu. Platforma, která bude představena na konferenci je vynikající kombinací řešení analytiky a reportingu a svou funkcionalitou plně pokrývá požadavky různých typů společností v oblasti BI.

Hlavním cílem konference je představení produktu BellaDati odborné veřejnosti na Slovensku a prezentace úspěšných nasazení produktů na Slovensku tak v zahraničí. Součástí programu je i seznámení s novou strategií vývoje produktu a funkcionalitou (Machine Learning, Marker Basket Analyses, ….). V této části bude prezentovat na téma BI v Cloudu? … Není se čeho obávat … i partner společnosti MAIND Rastislav Mičík. V odpolední části je naplánována praktická ukázka (Live demo) práce s BellaDati a prezentace případových studií (Case Studies) významných zákazníků.

Více o programu konference >>

Tímto Vás zároveň i srdečně zveme.

Potvrzení o Vaší účasti Vás prosíme oznámit na mail jaroslav.zamborsky@belladati.com nejpozději do 16. května 2016.