Náplň práce, informace o pracovním místě

Druh pracovního poměru

  • Plný pracovní úvazek

Nabízené výhody

  • Práce s nejnovějšími technologiemi, primárně v oblasti BI
  • Možnost účastnit se na projektech ve velkých společnostech působících ve finančním sektoru (bankovnictví, pojišťovnictví)
  • Možnost získat certifikaci ve vybraných technologiíc

Požadované vzdělání

  • Vysokoškolské II. stupeň se zaměřením v oboru

Požadované znalosti

  • Praxe v oboru minimálně tri roky s vývojem datových skladů a integračních řešení
  • Zkušenosti v prostředí Oracle - vývoj databázových řešení
  • Vítaná zkušenost s analýzou a designem (zpracování uživatelských požadavků)
  • Optimalizace procedur, řešení provozních problémů
  • Znalost Oracle instalace
  • Reference z projektů v bankovnictví a Data Warehouse
  • Praktické zkušenosti s Linux
  • Znalost se stavěním integrační platformy
  • Logické myšlení
  • Znalosti s Oracle 11g, PL / SQL a SQL, Sybase Power Designer
  • Praktické zkušenosti v bankovnictví výhodou
  • Analytické a logické myšlení, samostatně řešení požadavků

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - mírně pokročilý