Náplň práce, informace o pracovním místě

  • Člověk se zkušenostmi v oblasti databází resp. datových skladů včetně BI řešení (reporting)
  • Především Microsoft platforma
  • Otevřený cestování, v první fázi projektu "be on place" později práce z Bratislavy a občasné služební cesty do danné oblasti

Druh pracovního poměru

  • Plný úvazek

Nabízené výhody

  • Možnost získat certifikaci ve vybraných technologiích
  • Možnost účastnit se na projektech ve velkých společnostech působících ve finančním sektoru (bankovnictví, pojišťovnictví)
  • Práce s nejnovějšími technologiemi, primárně v oblasti BI

Požadované vzdělání

  • Vysokoškolské II. stupeň se zaměřením v oboru

Požadované znalosti

  • Praxe v oboru s vývojem datových skladů a integračních řešení
  • Zkušenosti s vývojem databázových řešení v Microsoft BI stack-u, v oblasti SQL, SSIS, SSRS, SSAS
  • Optimalizace procedur, řešení provozních problémů
  • Znalost instalace MS SQL Server
  • Pokročilá znalost SQL (ideálně T-SQL specifik)
  • Zkušenosti s MS SQL Server (2012 a výše), podmínkou je pokročilá znalost některé z jeho následujících součástí:
    • SQL Server Integration Services
    • SQL Server Reporting Services
    • SQL Server Analysis Services (tabulárních nebo multidimenzionální model)
  • Vítaná je zkušenost s:
    • PowerBI
    • Administrací MS SQL Server-a (instalace, údržba)
  • Znalosti CASE funkce Sybase Power Designer výhodou
  • Reference z projektů v data-warehousing / reportingu
  • Praktické zkušenosti v oblasti finančnictví velkou výhodou.
  • Analytické a logické myšlení, samostatné řešení požadavků
  • Vítaná zkušenost s analýzou a designem (zpracování uživatelských požadavků, návrh datového modelu, návrh logických datových mapování)
  • Preferujeme kandidátů, kteří v databázích, DWH zda reportech vidí víc než jen jednu z oblastí IT v níž vědí a chtějí pracovat

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - pokročilý